LOST
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pytania & odpowiedzi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lorena Reynolds
Lorena Reynolds
Admin
Liczba postów : 125

Pytania & odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Pytania & odpowiedzi   Pytania & odpowiedzi EmptySro Sie 01, 2012 6:08 pm

➸ Od jakiego momentu zaczynamy grę?
Grę zaczynamy na drugi dzień od wypadku, czyli na drugi dzień od przebudzenia postaci.

➸ Co, jeśli chcę zarezerwować postać i/lub zawód/stan na dłuższy okres czasu niż podany w "Rezerwacjach"?
Należy wówczas zgłosić się do administracji na PW i podać, dlaczego potrzebujemy więcej czasu. Od razu uprzedzamy, że takich powodów jak "brak weny" nie będziemy akceptować!

➸ Zawód/stan, który chciałam wybrać jest już zajęty. Można zdublować już zajętą profesję?
W żadnym wypadku! Zawody/stany nie powinny się powtarzać! Wyjątkiem jest jedynie ciąża, jednak musi ona wyjść w fabularnej rozgrywce, jeśli już ten stan jest już przez kogoś zajęty.

➸ Nie potrafię znaleźć odpowiedniego awatara..
Od tego problemu powinien ustrzec temat "proponowane wyglądy". Jeśli jednak żadna z wolnych tam propozycji nie jest odpowiednia lub jeśli masz już dobraną gwiazdę, która ma użyczać Ci wyglądu, jednak nie potrafisz zrobić z nią awataru - zgłoś się najlepiej do forumowego grafika bądź do którejś z administratorek - pomożemy Ci!

➸ Mój awatar ma większy rozmiar niż jest dozwolony na forum..
Aby uniknąć ograniczeń odnośnie rozmiaru awatara należy grafikę wstawić na stronę http://tinypic.com/ a następnie skopiować jej link i wkleić do "odnośnik zewnętrzny emblematu".


Pytania i odpowiedzi będziemy na bieżąco uzupełniać, więc jeśli macie jakiś problem - śmiało, pytajcie w tym temacie!
Powrót do góry Go down
https://lost.forumpolish.com
 

Pytania & odpowiedzi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LOST :: « NA DOBRY POCZĄTEK.. » :: « poboczne »-