LOST
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pomysły, prośby, zażalenia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lorena Reynolds
Lorena Reynolds
Admin
Liczba postów : 125

Pomysły, prośby, zażalenia Empty
PisanieTemat: Pomysły, prośby, zażalenia   Pomysły, prośby, zażalenia EmptySro Sie 01, 2012 6:37 pm


..czyli wszystko, co wam spać po nocy nie daje. My grzecznie wysłuchamy, poprawimy, udoskonalimy. Jesteśmy otwarte na propozycje!
Powrót do góry Go down
https://lost.forumpolish.com
Nathan Owens
Nathan Owens
Mieszkał w : Los Angeles
Liczba postów : 17

Pomysły, prośby, zażalenia Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, prośby, zażalenia   Pomysły, prośby, zażalenia EmptyCzw Wrz 20, 2012 10:37 am

No to pójdę na pierwszy ogień z pomysłem/propozycją :D Co powiecie, żeby stworzyć kategorię (np. jako subforum w pamiętnikach?) na retrospekcje? Pamiętniki są raczej nastawione na opisywanie relacji, a na pewno każdy chciałby się podzielić jakimś ciekawym epizodem z życia swojej postaci na tej zasadzie jak w serialu Cool Niektóre pewnie można wcisnąć do fabuły, ale w swoim temacie w retrospekcjach moglibyśmy pisać trochę dłuższe wspomnienia z zaznaczeniem jaki czas temu to się działo.
Co myślicie? Cool
Powrót do góry Go down
Lorena Reynolds
Lorena Reynolds
Admin
Liczba postów : 125

Pomysły, prośby, zażalenia Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, prośby, zażalenia   Pomysły, prośby, zażalenia EmptyPią Wrz 21, 2012 3:22 pm

Ja uważam, że jest to bardzo dobry pomysł. Cool
Poczekamy jednak jeszcze na opinie reszty załogi, choć jak dla mnie na serio pomysł jest warty uwagi. :D
Powrót do góry Go down
https://lost.forumpolish.com
Ethan Thompson
Ethan Thompson
Mieszkał w : Sydney, AUS
Liczba postów : 7

Pomysły, prośby, zażalenia Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, prośby, zażalenia   Pomysły, prośby, zażalenia EmptyPią Wrz 21, 2012 4:14 pm

Ja osobiście jestem za ;)

Zawsze to jakieś urozmaicenie rozgrywki.
Powrót do góry Go down
Sadie Sorensen
Moderator
Liczba postów : 5

Pomysły, prośby, zażalenia Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, prośby, zażalenia   Pomysły, prośby, zażalenia EmptyPią Wrz 21, 2012 6:01 pm

Ja również myślę, że to dobry pomysł. Na początku nie byłam przekonana, myśląc, że nikomu nie będzie się chciało tego pisać, ale trafiłam na forum, gdzie to funkcjonowało i naprawdę fajnie się czytało takie retrospekcje. Jestem więc jak najbardziej za. :)
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Pomysły, prośby, zażalenia Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, prośby, zażalenia   Pomysły, prośby, zażalenia Empty

Powrót do góry Go down
 

Pomysły, prośby, zażalenia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LOST :: « NA DOBRY POCZĄTEK.. » :: « poboczne »-