LOST
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Raphael Verschueren <budowa>

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Raphael Verschueren
Raphael Verschueren
Mieszkał w : Amsterdam, Holandia
Liczba postów : 3

Raphael Verschueren <budowa> Empty
PisanieTemat: Raphael Verschueren <budowa>   Raphael Verschueren <budowa> EmptyNie Wrz 16, 2012 6:54 pm

Raphael Verschueren


Wiek: 26 lat
Mieszkał: Amsterdam, Holandia
Zawód/stan: Piłkarz
Stan cywilny: Rozwodnik
Fobie: niegdyś bał się latać samolotem
Siła: 6
Wytrzymałość: 8
Szybkość: 12
Celność: 9
Umiejętności: to oczywiste, jest naprawdę wysportowany, m.in. potrafi władać szpadą, bowiem uczęszczał na zajęcia szermierki, dobrze się wspina, a ponadto ojciec w dzieciństwie nauczył go łowić ryby
Grupa: klasa biznes
Wygląd: Aaron Johnson
Narracja: trzecioosobowa
Po przebudzeniu

Krzyk. Rozdzierający duszę krzyk nieznanej mi kobiety sprowadził mnie na ziemię. Poderwałem się gwałtowanie, rozpaczliwie próbując złapać oddech. Zaraz jednak opadłem z łoskotem na skały - pulsujący ból w mojej prawej nodze mocno wdawał mi się we znaki. Nie otwierałem oczu, stchórzyłem, kurwa, stchórzyłem i nie chciałem na to patrzeć. Wolałem się nie budzić, wiedziałem, co mnie teraz czeka. Słyszałem ich wszystkich. Jak wołali swoich bliskich, jak wyli z bólu. Ktoś szarpnął mnie za ramię, wrzeszcząc wniebogłosy. Machnąłem ręką po omacku, chyba ją uderzyłem, ale ona wciąż krzyczała i krzyczała. Zamknij się, zamknij się do kurwy nędzy, przestań! teraz też się darłem, ale na nikim nie wywierało to już wrażenia. Kobieta zamilkła. Powoli uniosłem powieki, mrużąc oczy od słońca. Jaki piękny dziś dzień. Piękny dzień by umrzeć. Ale nie umierałem i ona też nie umierała. Spoglądała na mnie z wyrzutem, próbując dać mi coś do zrozumienia. Ale co? Rozejrzałem się wokół. Gdzie są służby ratunkowe? Nie ma, nie ma, jesteśmy sami, och, jak gorąco, moja noga, cała we krwi, tylko nie noga, nogi to moje życie, wciąż nie ma ludzi, nikt nas nie ratuje, kręci mi się w głowie, gdzie ja jestem, jakiś ruch, to ta kobieta klepie mnie po policzku, ciemność, znowu widzę ciemność, szum, krzyk, jeszcze jeden, łza na moim policzku - czy ja płaczę? Proszę dajcie mi już umrzeć...
Inne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque gravida ultrices tempor. Curabitur ac nisi vel enim consequat ultrices. Duis at mi quis quam feugiat lobortis eget ut massa. Fusce vel risus massa. Donec egestas cursus quam, convallis malesuada diam rhoncus in. Ut a ipsum vel mauris dignissim ornare eget non magna. Maecenas porttitor pulvinar risus, at ornare ante sagittis eget. Pellentesque ac augue vel felis tincidunt malesuada. Donec ac ipsum nulla. Aliquam rutrum, ligula et varius lobortis, lorem sem semper leo, at tincidunt sem turpis sed mauris. In nibh libero, dignissim vitae ullamcorper eget, consectetur id urna. Nullam ac lacus quis urna posuere congue cursus vel nulla. Vivamus cursus dapibus ullamcorper. Vivamus ultricies ipsum at augue varius vitae porttitor mi eleifend. In gravida tincidunt molestie. In interdum fermentum diam quis lobortis. Fusce sagittis lectus et nisi pulvinar sit amet sodales tellus elementum. Aenean cursus massa eros. Curabitur venenatis rutrum varius. Nullam pretium lobortis quam, eu pharetra ipsum dapibus ut. Aenean nec felis sem, quis volutpat mauris. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Quisque fringilla nisi laoreet augue rhoncus sit amet commodo diam hendrerit.

Powrót do góry Go down
 

Raphael Verschueren <budowa>

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Cece Jackson / budowa
» Savannah Shephard |budowa|
» Reece Cesley - budowa
» nick colt - budowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LOST :: « PREZENTACJE POSTACI » :: « panowie »-