LOST
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ethan Thompson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ethan Thompson
Ethan Thompson
Mieszkał w : Sydney, AUS
Liczba postów : 7

Ethan Thompson Empty
PisanieTemat: Ethan Thompson   Ethan Thompson EmptyNie Wrz 16, 2012 6:52 pm

Ethan Rodger Thompson


Wiek: 33
Mieszkał: Sydney, Australia
Zawód/stan: Psycholog (Socjolog)
Stan cywilny: rozwodnik
Fobie: Boi się burz i błyskawic, a także nie przepada za tłokiem i wszelkiego rodzaju zgiełkiem.
Siła: 7
Wytrzymałość: 11
Szybkość: 10
Celność: 7
Umiejętności: Posiada nadzwyczajną siłę perswazji, ma niezwykle obszerną wiedzę na temat kontaktów międzyludzkich (nie bez przypadku zajmuje się psychologią), powiedzmy... że na wszystko znajdzie jakieś wyjście.
Grupa: klasa ekonomiczna
Wygląd: Christian Bale
Narracja: 3-osobowa
Po przebudzeniu

Wszystko stało się tak szybko... tak nagle. Nie wiem co było przyczyną wypadku. Spałem jak dziecko z słuchawkami w uszach, a i tak obudziły mnie przerażone krzyki ludzi. Dopiero gdy się zbudziłem poczułem straszne turbulencje, wyjrzałem przez okno samolotu i dopiero wtedy uświadomiłem sobie, że śmierć zbliża się nieubłaganie. Zerwałem się na równe nogi i odruchowo założyłem maskę tlenową, gdyż poczułem że zaczyna brakować tlenu. Ponownie usiadłem, a w zasadzie spadłem na siedzenie. Mój sąsiad był nieprzytomny. Wcale nie miałem zamiaru walczyć ze śmiercią, wiedziałem, że nic nie zależy ode mnie. Po chwili turbulencje nasiliły się dwukrotnie, spowodowały że uderzyłem głową o szybę. Próbowałem zachować trzeźwość jednak, jednak obraz mglił się z sekundy na sekundę, aż w końcu usnąłem...
I ujrzałem Go... małego Jimmy'ego, był to mój syn, do Los Angeles jechałem właśnie do Niego, za 3 dni miał mieć 7 urodziny. Wszystko wydawało się... prawdziwe, tak że aż sam w to uwierzyłem. Sen wydawał się trwać wiecznie, a ja biegłem do syna by go uściskać i ucałować. Jednak Jimmy zamiast być coraz bliżej, oddalał się, a ja cały czas myślałem, że to rzeczywistość. Biegłem i biegłem, nie czując zmęczenia a Jimmy cały czas się oddalał, nie dałem za wygraną i biegłem dalej, aż w końcu... można by rzec całe życie przebiegło mi przed oczami. Widziałem siebie... w dzieciństwie bawiącego się na placu zabaw... potem ujrzałem ją... Madison, moją miłość z lat młodzieńczych, późniejszą żonę. A potem... tą samą dziewczynę moich marzeń z innym, kiedy to mówiła do mnie, że odchodzi. Jimmy miał wtedy 4 lata. Następnym wydarzeniem jakie dostrzegły moje oczy był pogrzeb ojca, choć wcale nie był dla mnie taki jak sobie wymarzyłem, to jednak był dla mnie ojcem...
Obudziłem się, ale nie byłem już w samolocie, tylko gdzieś na plaży. Nie od razu dotarło to do mnie, jednak po paru minutach ocknąłem się i ujrzałem rozciągającą się na kilometry plażę, a dalej gęstą dżunglę, za mną rozlegało się niekończące się morze. Byłem pełen we krwi, sam nie wiem czy mojej, bo wokół mnie było pełno innych osób... Wstałem i poczułem okropny ból na plecach, to jednak była moja krew...

Inne

Ethan nigdy nie miał łatwego życia. Wychowywał się w średnio zamożnej rodzinie. Ojciec był stróżem prawa, zaś matka nauczycielką, prócz Ethana nie mieli dzieci. Dzieciństwa nie wspomina dość dobrze, w tamtym okresie doskwierała mu samotność i w domu i w szkole. Nigdy nie był jakoś specjalnie uzdolnionym uczniem, jednak z nauką nie miał żadnych problemów. Problemem dla niego na pewno była samotność. Ethan jako dziecko był niesamowicie nieśmiałą osobą, sam nie wiedział z czego to wynikało, jednak miał duże problemy w kontaktach z rówieśnikami. W domu także nie miał łatwo, choć matka była wyjątkowo opiekuńczą i troskliwą osobą, to jednak ojciec miał władzę absolutną, był rygorystyczny i surowy. Po części, to dzięki niemu jednak Ethan wyrósł na prawdziwego mężczyznę, lecz nigdy nie mógł mu wybaczyć tego jak zniszczył mu dzieciństwo.
Późniejsze lata były zdecydowanie lżejsze dla Ethana, zdecydowanie wydoroślał a jego charakter można powiedzieć uległ całkowitej przemianie. Wraz ze zmianą otoczenia, nabrał pewności siebie. Poznał swoją pierwszą i jedyną do tej pory miłość jaką była Madison, dziewczyna co prawda rok starsza od Ethana, ale jak to się mówi wiek nie ma znaczenia. W tych latach Ethan odkrył również swój talent do psychologi, od razu wtedy wiedział co chce w życiu robić. Skończył szkołę, potem studia i żyło mu się dobrze razem z Madison. W końcu doczekali się upragnionego dziecka, jednak to właśnie od tamtej pory zaczęły się prawdziwe problemy... Ethan i Madison oddalili się od siebie. Jednak nie było to typowe oddalenie, nie było kłótni, lecz co gorsza... nie było prawie wcale rozmów, jakby to stwierdzić... nie mieli po prostu o czym rozmawiać. Niby nic... a jednak trwało to przez kilka lat, aż doszło do szczerej rozmowy między Nimi. Madison oznajmiła, że ma kogoś "innego" i zamierza się z Nim przeprowadzić do LA. Ethan choć zawsze cechował się stanowczością i zawziętością, to jednak teraz był bezsilny. Rozwiedli się dość szybko. Walkę o dziecko wygrała Madison, jako że była matką i Jimmy razem z nią wyjechał do Stanów. Ethan był w rozsypce, przestał sypiać, popadł w alkoholizm... tak... przestał pracować. Trwało to dość długi okres... jednak będąc dość powszechnie znanym psychologiem podniósł się... sam, bez niczyjej pomocy. W tamtych latach mógł polegać w zasadzie tylko na sobie... Wrócił do pracy i zaczął jeszcze ciężej pracować. Powróciła pasja i wiara w siebie. Niedługo potem przyszła nagła śmierć ojca, zmarł na zawał, jednak to wydarzenie nie było tak mocne jak rozstanie się z Madison. Teraz miał po raz pierwszy zobaczyć syna od momentu ich wyjazdu.

Ciekawostki :

Do dziś ma niemałe problemy z alkoholem, jednak nie odbijają się one na nim w codziennej pracy.
Nie potrafi kłamać. (nawet w pracy)
Cierpi na bezsenność.
Nie potrafi ufać obcym.
Jest strasznie ciekawskim człowiekiem.
Powrót do góry Go down
Lorena Reynolds
Lorena Reynolds
Admin
Liczba postów : 125

Ethan Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Ethan Thompson   Ethan Thompson EmptyNie Wrz 16, 2012 7:51 pm

AKCEPTUJĘ!
Fajnie. <3
Powrót do góry Go down
https://lost.forumpolish.com
 

Ethan Thompson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Ethan Thompson

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LOST :: « PREZENTACJE POSTACI » :: « panowie »-