LOST
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Mark Spencer

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mark Spencer
Mark Spencer
Mieszkał w : London
Liczba postów : 6

Mark Spencer Empty
PisanieTemat: Mark Spencer   Mark Spencer EmptyNie Wrz 16, 2012 3:55 pm

Mark Spencer


Wiek:38
Mieszkał:Londyn, UK
Zawód/stan:ochroniarz
Stan cywilny:rozwiedziony
Fobie:nomen omen latanie
Siła: 10
Wytrzymałość: 10
Szybkość: 10
Celność: 10
Umiejętności: sztuki walki, sztuka survivalu, pływanie
Grupa:klasa biznes
Wygląd: Ryan Reynolds
Narracja: trzecia osoba
 
Po przebudzeniu

Od początku czułem że ten lot to kiepski pomysł. Zresztą w moim przypadku takie uczucia zawsze towarzyszyły mi w samolocie. Od czasu tego wypadku, Boże to było już ponad dziesięć lat temu, przysięgałem sobie że nigdy nie wsiądę do samolotu. A teraz? Ha! Jestem chyba rekordzistą, to już druga katastrofa lotnicza, którą przeżyłem. Wtedy to był co prawda helikopter, teraz samolot... W dodatku nie mam pojęcia gdzie się znaleźliśmy, wszyscy albo panikują albo wręcz przeciwnie, traktują to jak wakacyjną przygodę. Nawet widząc tych wszystkich biedaków w samolocie, którzy nie mili szczęścia przeżyć. Sam nie wiem ilu pasażerów przeżyło. To wszystko na razie jest takie nierzeczywiste, teraz dopiero rozumiem, ten szok o którym uczyli mnie instruktorzy survivalu. Żadne teoretyczne wykłady nie przygotują człowieka na to co go czeka w takiej sytuacji. Teoretycznie wiem co robić, ale najczęściej waham się, dobrze że nabyte odruchy działają. Na dodatek mamy rannych, co gorsza paru naprawdę ciężko rannych, całe szczęście że na pokładzie mieliśmy lekarzy. Ja tym razem miałem szczęście, parę siniaków, stłuczenia... Chociaż raz. Organizujemy to wszystko, czekamy na ratunek... Mam nadzieje że nadejdzie szybko.

Inne

Co można powiedzieć o Marku? Urodził się w Londynie, w wojskowej rodzinie, to chyba najważniejszy fakt z jego życia, właściwie to wpłynęło na całą jego przyszłość, jego przekleństwo i błogosławieństwo. Dlaczego? Cóż w rodzinie zawsze panowała dyscyplina, nigdy nie czuł przesadnego ciepła, pewnie przez to wszystkie jego związki kiepsko się kończyły, co prawda miał liczne rodzeństwo 3 braci... No właściwie 4, jednak o Thomasie nigdy się nie wspominało. Czarna owca, która postanowiła się zbuntować. On sam, podobnie jak pozostali bracia grzecznie wypełniał wolę ojca, no do pewnego czasu. Wojskowa szkoła później służba w elitarnej jednostce SAS, szkolenie w survivalu. Kojarzycie Bear'a Grylls'a? Przechodzili je wspólnie, z tym że on miał lepszą głowę do kariery. Mark zaś... Cóż służba dawała mu satysfakcję aż do pewnego tragicznego w skutkach wypadku, helikopter którym leciał na patrol miał awarię, przeżył tylko on. Trauma, rehabilitacja po odniesionych obrażeniach, a później dla odmiany najpierw odznaczenia za służbę i dzielność. Jaką dzielność? Ten wypadek wypalił go, psycholodzy orzekli że jest niezdolny do służby, zwolniono go na emeryturę jako bohatera. Pytanie co dalej? W wojsku uczyli go walki, zabijania, do czego mogło mu się to przydać w normalny życiu? Próbował założyć rodzinę, ślub z dziewczyną którą... No właśnie, w zasadzie nie był pewien czy ją kochał i jak to ewentualnie powinien okazać. Rozwód po roku, oświadczyła mu że nie troszczy się o nią, cóż pewnie była w tym prawda, nie winił jej za to. W końcu znalazł sobie pracę w prestiżowej firmie ochroniarskiej, politycy, gwiazdy, przerobił to wszystko, lata mijały a on sam stawał się coraz bardziej zgorzkniały, oddalając się od rodziny i przyjaciół, nie dostrzegał tego tłumaczył sobie ze to jedynie profesjonalizm. Na koniec wbrew umowie zażądano od niego by ochraniał coś podczas przelotu, wzbraniał się długo przekonało go jednak w końcu pracodawca. Będzie musiał się z nim kiedyś za to policzyć jak już wydostanie się z wyspy.

Ciekawostki:
-Ma na plecach pokaźną bliznę po swojej pierwszej katastrofie lotniczej
-Nie rozstaje się na wyspie z czymś ostrym, przyzwyczajenie ze szkoły przetrwania
-Kiepsko radzi sobie z okazywaniem uczuć
-Jest raczej samotnikiem, gdyż w grupie staje się czasami apodyktyczny
-Jest perfekcjonistą
-Nie uznaje poddawania się i porażek
-Uwielbia pływać
-Ma niezwykle słaby sen, ale na szczęście potrafi zasnąć nawet na kamieniu.


Ostatnio zmieniony przez Mark Spencer dnia Nie Wrz 16, 2012 4:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Andy Langdon
Andy Langdon
Admin
Liczba postów : 12

Mark Spencer Empty
PisanieTemat: Re: Mark Spencer   Mark Spencer EmptyNie Wrz 16, 2012 4:23 pm

Brakuje kilku przecinków, a i składnia niektórych zdań pozostawia wiele do życzenia ;) popraw to i będzie akcepcior.
Powrót do góry Go down
Mark Spencer
Mark Spencer
Mieszkał w : London
Liczba postów : 6

Mark Spencer Empty
PisanieTemat: Re: Mark Spencer   Mark Spencer EmptyNie Wrz 16, 2012 4:32 pm

Poprawione
Powrót do góry Go down
Andy Langdon
Andy Langdon
Admin
Liczba postów : 12

Mark Spencer Empty
PisanieTemat: Re: Mark Spencer   Mark Spencer EmptyNie Wrz 16, 2012 4:42 pm

okej, no to
akceptuję!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Mark Spencer Empty
PisanieTemat: Re: Mark Spencer   Mark Spencer Empty

Powrót do góry Go down
 

Mark Spencer

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LOST :: « PREZENTACJE POSTACI » :: « panowie »-